top of page

Džiazo magai: Bill Evans – ypatingas džiazo novatorius | su Andrej Polevikov

DŽIAZAS

Ketvirtadienis, 11/23/2023

19:00

NUM

Billas Evansas yra vienas garsiausių bei įtakingiausių XX a. džiazo pianistų ir kompozitorių. Kūrėjo gyvenimo ir muzikinė kelionė paliko ryškų pėdsaką džiazo muzikos srityje. Vakaro metu, remdamiesi B. Evanso biografija, klausydami jo muzikos iš įrašų ir pianisto Andrejaus Polevikovo gyvai atliekamų kūrinių, aptarsime B. Evanso įtaką kitų muzikantų kūrybai ir jo ypatingą indėlį į džiazo pasaulį.

Džiazo pianisto ir kūrėjo Andrejaus Polevikovo muzikinėje biografijoje – daugybė įvairių džiazo, folkloro (etnodžiazo), populiariosios ir šiuolaikinės akademinės muzikos projektų, su kuriais atlikėjas koncertuoja įvairiose Europos šalyse bei Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šalia aktyvios koncertinės veiklos A. Polevikovas dirba ir pedagoginį darbą, daugiau kaip 20 metų savo patirtį ir žinias perduoda muzikos mokyklos mokiniams ir aukštųjų įstaigų studentams, nuolat rengia seminarus ir meistriškumo kursus Lietuvos muzikos mokyklų mokytojams ir mokiniams. (Laima Slepkovaitė, https://www.mic.lt/lt/baze/dziazas/kompozitoriai-atlikejai/polevikov/)

Moksleiviams ir studentams taikoma 50% nuolaida, bilietus platina Kakava.lt

ARČIAU MUZIKOS – tai susitikimų su gerai pažįstama arba dar visai nežinoma muzika pažintiniai-degustaciniai vakarai, vedami įdomių palydovų: muzikologų, muzikantų, melomanų – tam tikro žanro, kompozitoriaus, instrumento, atlikėjo ar muzikinės kultūros gerbėjų. Jie papasakoja apie aptariamos muzikos ypatumus, atsiradimo aplinkybes, atrenka charakteringus įrašus perklausoms ir kartais patys atlieka kūrinius.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Ačiū, prenumerata sėkminga!

bottom of page