top of page

Meditacija su fortepijono muzika: Adventas | su Gabija Natalevičiene

KLASIKA

Antradienis, 12/5/2023

19:00

NUM

Pianistė Gabija Natalevičienė kviečia atrasti dažnai šešėlyje liekančias fortepijono ypatybes ir drauge leistis į užburiančią, meditatyvią vidinę kelionę: atsiverti raminančiai, terapinį poveikį turinčiai muzikai.

Trečiasis ciklo „Meditacija su fortepijono muzika“* žvilgsnis nukreiptas į prancūzų kompozitoriaus Olivier Messiaeno asmenybę ir jo ciklą „Dvidešimt žvilgsnių į kūdikėlį Jėzų“. Kartu su šiuo kompozitoriumi atsigręšime į pamatinius žmogaus gyvenimo klausimus: būties laikinumą, amžinybę ir dievišką žmogaus prigimtį. Greta O. Messiaeno kūrinių išgirsime ir kitų panašios tematikos prancūzų autorių kūrinių. Muzika kvies pažinti neribotas fortepijono tembrų galimybes, instrumentu imituojant varpų, vargonų skambesį bei paukščių čiulbėjimą.

Gabija Natalevičienė – Respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos lektorė, meno daktarė. Pianistė nuosekliai gilinasi į sakralumą fortepijono muzikoje.

*Trijų renginių ciklas „Meditacija su fortepijono muzika“
**Nuotraukos autorius – Tomas Terekas

Nuorodos:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100041520403003
https://www.youtube.com/watch?v=1bj94vzQ7r4
https://www.youtube.com/watch?v=HYcAq1H5JJg
https://www.youtube.com/watch?v=UNYkZQ2td0M

Moksleiviams ir studentams taikoma 50% nuolaida, bilietus platina Kakava.lt

ARČIAU MUZIKOS – tai susitikimų su gerai pažįstama arba dar visai nežinoma muzika pažintiniai-degustaciniai vakarai, vedami įdomių palydovų: muzikologų, muzikantų, melomanų – tam tikro žanro, kompozitoriaus, instrumento, atlikėjo ar muzikinės kultūros gerbėjų. Jie papasakoja apie aptariamos muzikos ypatumus, atsiradimo aplinkybes, atrenka charakteringus įrašus perklausoms.


NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Ačiū, prenumerata sėkminga!

bottom of page